KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12815192
nr 1281 5192
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Akvarell, Monogramsignerad 08,25x19 cm
Utrop:
500 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:32:26
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers